TRANSMISJE ON-LINE

W trudnym czasie stanu epidemii i związanych z nim ograniczeń, który przypadł w tak szczególnym okresie tj. Wielkiego Postu,, a zwłaszcza Wielkiego Tygodnia i Niedzieli Zmartwychwstania, przyłączmy się do transmisji on-line z naszego kościoła parafialnego w Żeglcach, aby wspólnie uczestniczyć w mszach i nabożeństwach
w swojej parafii.

Serdeczne podziękowania dla Marka Banasia, Macieja Bębna i Stanisława Sajdaka za przygotowanie i umożliwienie transmisji. Bóg zapłać.

Poniżej nagrania archiwalne.

Motto roku duszpasterskiego 2019/20