Ogłoszenia parafialne 27.06.2021

XIII Niedziela Zwykła 27 czerwca  2021r.

Od dzisiaj do wtorku włącznie trwają dni skupienia przed konsekracją kościoła w Leśniówce, sakramentem bierzmowania i odpustem parafialnym. Słowo Boże z tej okazji wygłasza gościnnie  ks.Tadeusz Dec – proboszcz parafii Jedlicze.

Składamy ks. Tadeuszowi serdeczne Bóg zapłać.

Uroczysta Msza św. w Leśniówce z udziałem arcybiskupa w sobotę 3 lipca o godz.11:00.

We wtorek 29 czerwca przypada święto apostołów Piotra i Pawła. Msza św. w Leśniówce o godz. 16:30,  a w Żeglcach o godz. 18:00.

Do środy włącznie trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1 lipca – pierwszy czwartek miesiąca msza z APDC w intencji dusz czyścowych oraz modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

2 lipca – pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwo wynagradzające NSPJ za nasze grzechy.

3 lipca – pierwsza sobota miesiąca – po Mszy św. o godz.18:00  różaniec fatimski.

Z radością witamy siostrę Noemi, która przybyła z misji w Kongo na wakacyjny urlop.

Serdeczna podziękowania dla osób, które porządkowały kościół przed dzisiejszą niedzielą.

Wszystkim jubilatom i solenizantom obchodzącym  w tym tygodniu swoje święto składamy serdeczne życzenia.