Ogłoszenia parafialne 11.07.2021r.

Ogłoszenia  – XV Niedziela Zwykła 11 lipca  2021r.

W okresie wakacyjnym, urlopów, odpoczynku gromadzimy się na Eucharystii, by ze źródła, jakim jest Bóg, zaczerpnąć siły i przyjąć wszelkie dary i łaski dla nas przygotowane. Niezależnie od różnych sytuacji, które pojawiają się na drodze naszej wiary odkrywamy, że Bóg nigdy nie zmienia swojego wyboru i zawsze przerzuca mosty między sobą, a naszym życiem, posyła do nas proroków, abyśmy przez odnawianie przymierza zawsze mogli być Jego wybranym narodem.

Dziś przeżywamy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej – święto państwowe poświęcone pamięci ofiar rzezi wołyńskiej i innych mordów na obywatelach Rzeczypospolitej Polskiej. Módlmy się za tych, którzy ponieśli śmierć oraz o to, żeby już nigdy nie doszło do podobnej zbrodni.

Msze święte w tym tygodniu w czwartek i sobotę rano o godz. 7:30.

We wtorek 13 lipca po mszy św. o godz. 18-tej procesja do pięciu kapliczek z odmawianiem różańca. Modlimy się w intencji parafii i parafian wspominając nawiedzenie Matki Bożej Częstochowskiej w jasnogórskim wizerunku oraz relikwii św. Jana Pawła II.

W tym tygodniu w piątek 16 lipca patronuje nam Najświętsza Maryja Panna z Góry Karmel nazywana Matką Bożą Szkaplerzną.

Serdeczna podziękowania dla osób, które porządkowały kościół przed dzisiejszą niedzielą. W najbliższą sobotę prosimy: P.Jędrzejczyk, P.Pikuła, P.Majchrzak, P.Foremny i P.Sajdak.

Wszystkim jubilatom i solenizantom obchodzącym w tym tygodniu swoje święto życzymy obfitości łask bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb