Trwa Tydzień Misyjny.

Módlmy się za misjonarzy, którzy głoszą Ewangelię na wszystkich kontynentach, a przy tym pełnią swą służbę, jakże często w bardzo trudnych warunkach. Oprócz swego powołania kapłańskiego czy zakonnego muszą być lekarzami, pielęgniarkami, nauczycielami, rolnikami itd., ale przede wszystkim swą miłością bliźniego muszą wzbudzić zaufanie naszych sióstr i braci żyjących w innej kulturze, innym światopoglądzie i dla których zwykły chleb to często najcenniejszy dar.

Wspierajmy misjonarzy naszą modlitwą i ofiarami.

Módlmy się o potrzebne łaski dla naszej parafianki Siostry Noemi, która podzieliła się z nami kilkoma zdjęciami ze swojej posługi w Brazzaville w Republice Kongo w Afryce. Szczęść Boże Siostro Noemi.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb