Ogłoszenia parafialne 13 lutego 2022r.

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                               13 lutego 2022

1. Msza święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane Słowo Boże i udział w świętych obrzędach będzie dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

2. Jutro, w poniedziałek, 14 lutego, przypada liturgiczne święto Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o godz. 700 i o 1700 w Leśniówce Msza św. w środę o 1530.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę: Buczyńska Marzena, Kuruc Renata, Piękoś Renata, Gęsiak Krystyna, Czuchrzyńska Beata.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy odważnego odpowiadania na głos Bożego wezwania, ufnego kroczenia za Panem i bycia znakiem Bożej obecności dla innych.