10 rocznica święceń kapłańskich księdza Tomasza.

W święto Wniebowstąpienia Pana Jezusa obchodziliśmy 10 rocznicę święceń kapłańskich księdza wikarego Tomasza. Dokładna rocznica przypadała trzy dni wcześniej, bo dokładnie w Dzień Matki.

Mszę św. w intencji ks. Tomasza odprawiał ks. proboszcz Józef Konieczko, a życzenia oprócz ks.proboszcza i ks. prałata Jana złożyli w imieniu wszystkich parafian przedstawiciele Akcji Katolickiej, a także schola, ministranci i uczniowie Szkoły Podstawowej w Chorkówce.

Księże Tomaszu życzymy Ci, żebyś zawsze był najbliżej Chrystusa i tak skromnie i pokornie, jak do tej pory był Jego sługą w Kościele. Niech Matka Boża ma Cię zawsze w swojej opiece, a Duch Święty niech cały czas rozpala Twoją wiarę i miłość do Pana Boga oraz wiedzie ścieżkami, na których spotykał będziesz samych życzliwych Ci ludzi. Życzymy Ci dalszych, pięknych jubileuszy w posłudze kapłańskiej, a my parafianie życzymy przy tej okazji sobie, abyś nadal pozostał w naszej parafii na kolejne lata.

Szczęść Boże księże Tomaszu.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb