Ogłoszenia parafialne 15 maja 2022r.

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY                                                             15 maja 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym. Umocnieni Bożymi darami będziemy wkraczać w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawać świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana. 

2. Dzisiaj zapraszam na procesję różańcowo-pokutną. Wyruszamy o 1430 z Leśniówki i o 1500z Debrzy do Leśniówki dołącza Chorkówka na krzyżówce podlas.

3. W poniedziałek, 16 maja, przypada święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski. Był on jezuickim kapłanem, gorliwym głosicielem Ewangelii, który pracował na rzecz jedności Kościoła i ojczyzny. Zginął śmiercią męczeńską w 1657 roku. Niech jego wstawiennictwo wyprasza dar jedności naszym małym wspólnotom oraz całej ojczyźnie. Po Nabożeństwie Majowym zapraszam na spotkanie członków Akcji Katolickiej.

4. W środę, 18 maja, przypada 102. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. To kolejna okazja, aby odkrywać na nowo słowa naszego Wielkiego Rodaka. On całe życie zawierzył Bogu przez ręce Maryi. Niech jego wstawiennictwo oraz orędownictwo Najświętszej Maryi Panny wyprasza nam Bożą pomoc w naszym codziennym życiu.

5. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni codziennie po Mszy św. o godz. 1800. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela śpiewem Litanii loretańskiej.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę: Waliszko Alina, Kozubal Anna, Liwosz Marta, Soboń Dorota, Guzik Monika.

7. W Leśniówce msza św. i nabożeństwo majowe w środę o 1530 w pozostałe dni nabożeństwo majowe o 1845.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Maryi – Wspomożycielki Wiernych.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb