Ogłoszenia parafialne 4 lipca 2022r.

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                      3 lipca 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowaliśmy tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.

2. Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uświęcenie kapłanów, o nowe powołania oraz z ADPDC po Mszy św. o godz. 1800.

3. Msze św. w tym tygodniu, a także w całym okresie wakacyjnym będą sprawowane: poniedziałek, środa i piątek rano o 700, wtorek, czwartek i sobotę wieczorem o 1800, w sobotę będzie sprawowana Msza św. wigilii niedzielnej.

4. Bóg zapłać za sprzątanie i strojenie kościoła, w tym tygodniu proszę: Czaja Wojciech, Szczypek Monika, Gromek Ewa, Serwińska Zuzanna, Serwińska Agata.

5. Jak co roku 10 lipca (w drugą niedzielę)w Sanktuarium Św. Jan z Dukli będzie obchodzony odpust ku czci św. patrona. Coroczna piesza pielgrzymka naszego dekanatu wyrusza o godz. 500 z Kopytowej, 600 – dołączamy w Żeglcach k/kościoła, 600– wyjście Leśniówki, 630 – dołącza Chorkówka na drodze do Bóbrki. 1100 – uroczysta suma odpustowa.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Najświętszej, a wyjeżdżającym na urlopy i wakacje – dobrego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.

7. W tym tygodniu do Pana, odszedł z naszej wspólnoty parafialnej p. Ryszard Szumlański wypraszajmy dla Niego łaskę wiecznego życia: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie…

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb