Ogłoszenia parafialne 7 sierpnia 2022r.

DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                      7 sierpnia 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś kolejna wakacyjna niedziela, dziewiętnasta niedziela w roku liturgicznym. Modlimy się wspólnie, aby Bóg umocnił w naszych sercach ducha przybranych dzieci, abyśmy mogli osiągnąć obiecane dziedzictwo (kolekta mszalna). Niech nasze dobre pragnienia wspomaga także orędownictwo Maryi, która w różnych sanktuariach gromadzi rzesze pielgrzymów.

2. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek rano o godz. 700, w wtorek, czwartek i sobotę o godz. 1800.

3. W sobotę, 13 sierpnia, nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz.1800. Serdecznie zapraszamy, aby w modlitwie przez ręce Maryi wypraszać Boże dary dla nas i całego świata.

4. Bóg zapłać za sprzątanie i strojenie kościoła. W tym tygodniu proszę: Agnieszka Żenczakowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dźwigała, Magdalena Dziadosz, Zofia Widziszewska.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej.

6. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana: Janik Małgorzata. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek w Leśniówce o godz.1400. Wypraszajmy jej dar życia wiecznego naszą modlitwą: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb