Ogłoszenia parafialne 4 września 2022r.

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                     4 września 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.

2.  Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

3. Msze św. w tym tygodniu: rano o godz. 700 i o 1800, w czwartek Msza wieczorem o 1700. W Leśniówce Msza św. w środę o godz. 1530.

4. W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce. Msze Święte tego dnia o godz. 700, 1700 i przy krzyżu na kolanówce o 1800. Błogosławieństwo ziarna siewnego podczas Mszy Świętej o godz.1700.

5. Bóg zapłać za sprzątanie i dekorację kościoła. W tym tygodniu proszę: Buczyńska Agnieszka, Pudło Małgorzata, Klecha Renata, Marszał Wioletta, Kruk Iwona

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Bożej.  

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb