Ogłoszenia parafialne 23 października 2022r.

TRZYDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                     23 października 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś trzydziesta niedziela zwykła w roku liturgicznym. We wspólnocie Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszamy im Bożą pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii. Światowy Dzień Misyjny to także okazja do modlitwy o nowe powołania misyjne, aby nie zabrakło głosicieli Dobrej Nowiny. Dziś także wspieramy Papieskie Dzieła Misyjne naszymi ofiarami. Za każdy gest dobroci wobec misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. W piątek, 28 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 1700. Tych, którzy z różnych względów nie mogą przybyć na wspólną modlitwę, zachęcamy do odmawiania różańca w domu.

4. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o 700 i o 1700. W Leśniówce w środę o 1530, po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe. W pozostałe dni różaniec o 1745.

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, możliwość spowiedzi w każdy dzień przed Mszą św.

5. Bóg zapłać za sprzątanie i strojenie kościoła, w tym tygodniu proszę: Półchłopek Małgorzata, Połchłopek Agnieszka, Dubis Anna, Pazdra Anna, Wityńska Beata.

6. Na stoliku z prasą do pobrania kartki wypominkowe.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Zbawiciela.  

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb