Ogłoszenia parafialne 13 listopada 2022r.

TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 13 listopada 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś trzydziesta trzecia niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. W drugą niedzielę listopada od 2009 roku obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą wspieramy dzisiaj chrześcijan na całym świecie, którzy nie mogą swobodnie wyznawać swojej wiary. Z powodu wiary cierpią prześladowanie, a niejednokrotnie także oddają życie. Niech nasza modlitwa wyprasza im wolność w wyznawaniu wiary i wypełnianiu codziennych obowiązków.

4. Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy, aby wspierać modlitwą tych, którzy wypłacają się Bożej sprawiedliwości w czyśćcu.

3. W najbliższą niedzielę, 20 listopada, przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Tego dnia obchodzimy święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

4. Bóg zapłać za sprzątanie i strojenie kościoła, w tym tygodniu proszę: Pudło Jerzy, Piwko Ewa, Węgrzynowski Marek, Buczek Maria, Jasłowska Ewelina, Cieśluk Anna.

5. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o 700 i o 1700, w Leśniówce w środę o 1530.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy wrażliwości na Boże natchnienia, odwagi w dawaniu świadectwa wiary w codziennym życiu oraz opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb