Życzenia dla parafian i gości.

„Bóg w pieluszkach – to pełne przyznanie się do człowieczeństwa i do wszystkich wiążących się z nim losów.” Skoro Bóg przyznaje się do człowieka, to tym bardziej my, nie możemy nie przyznawać się do Pana Boga. Spotkajmy się z Nim przynajmniej raz w tygodniu na niedzielnej Eucharystii. Nie uciekajmy od naszej wiary, zwłaszcza w tych trudnych czasach, bo powtarzając za kardynałem Wyszyńskim: „Potrzeba nam dzisiaj wiary, która góry przenosi, miłości, która wszystkich jednoczy i nadziei, która nigdy nie zawodzi. Można stracić wszystko, byle nie to!”.

A zatem, z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz w Nowym 2023 Roku życzymy parafianom i gościom wiary, nadziei i miłości, z których miłość jest najważniejsza dlatego, że to sam Bóg jest miłością, a my jesteśmy dziećmi Miłości Bożej.

Naszej ukochanej Ojczyźnie życzymy pokoju i powrotu do nauki Kościoła, bo powtarzając dalej za Prymasem Tysiąclecia: „Jeżeli z dłoni Narodu wypadnie Ewangelia, nie uratują jego poziomu moralnego, społecznego i kulturalnego żadne manifesty czy programy polityczne”.

Kapłani pracujący w parafii i redakcja strony.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb