Ogłoszenia parafialne 15 stycznia 2023r.

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                15 stycznia 2023           OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś druga niedziela tak zwana zwykła – w ciągu roku. Przypomina nam o tym zielony kolor szat liturgicznych. Prosimy Boga, aby dał nam poznać, co należy czynić, i udzielił siły do wypełnienia poznanych obowiązków.

3. W środę rozpoczynamy w  Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym czasie chrześcijanie różnych wyznań gromadzą się na wspólnych nabożeństwach, konferencjach i spotkaniach ekumenicznych. W ten sposób podejmują wysiłek, aby przezwyciężyć wszelkie podziały i doprowadzić do jedności wspólnoty wierzących w Chrystusa.

4. W sobotę, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w niedzielę,  22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.

5. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane w poniedziałek, środę i piątek o 1700, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 700. W Leśniówce w tygodniu Mszy św. nie będzie.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800,  proszę: Buczyńska Agnieszka, Leś Monika, Głód Anna, Dubis Elżbieta, Dubis Magdalena

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i Jego mocy w codziennym  życiu oraz opieki Matki Najświętszej.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb