Ogłoszenia parafialne 12 marca 2023r.

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                                     12 marca 2023

1. Trwamy w okresie pokuty i nawrócenia – dziś przypada już trzecia niedziela Wielkiego Postu. Po raz kolejny słyszymy słowa Zbawiciela: „Nawracajcie się, bliskie jest królestwo niebieskie”. Bóg daje nam czas na wydawanie owoców nawrócenia. Nie marnujmy go.

2. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym o godz. 1600. Niech rozważanie męki Zbawiciela będzie dla nas okazją do wchodzenia w tajemnicę bliskości Pana, powstawania z upadków i dobrych postanowień.

4. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek po mszy św. o godz.1700 .

3. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o godz. 700 i o 1700. W Leśniówce w środę o 1530.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz.800 proszę: Banaś Anna, Tęczar Mariola, Doniek Jadwiga, Warzocha Maria, Gackowska Lucyna.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy trwania przy Chrystusie i pomnażania Bożych darów oraz wydawania błogosławionych owoców nawrócenia.