Ogłoszenia parafialne 5 marca 2023r.

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                                      5 marca 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś druga niedziela Wielkiego Postu, czyli Niedziela Ad Gentes, która jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W wielu miejscach świata ofiarną pracę misyjną podejmują misjonarze duchowni i świeccy. Nie tylko niosą światło Ewangelii, ale także codzienną pomoc. Módlmy się dzisiaj za wszystkich pracujących na misjach, aby doświadczali Bożej pomocy i wsparcia ze strony wspólnoty wierzących.  Polecamy szczególnie s. Noemi i ks. Wojciecha.

2. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 1600. Po gorzkich żalach zmiana tajemnic różańcowych.

3. Zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek po mszy św. o godz. 1700. Będziemy kroczyć śladami Zbawiciela i wchodzić w tajemnice Jego męki i śmierci.

4. W środę, 8 marca, przypada Dzień Kobiet. Wszystkim paniom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa, doświadczenia miłości i szacunku oraz opieki Matki Najświętszej.

5. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i o 1700, w Leśniówce w środę o 1530.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Mędrek Bogusława, Kruczek Krystyna, Fruga Agnieszka, Uchman Magdalena, Uliasz Halina

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy otwartości na Boże natchnienia i wzrastania w miłości do Bogu i ludzi.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb