Droga krzyżowa – 31 marca 2023

W ostatni piątek przed Wielkim Tygodniem, ulicami naszej parafii, odbyła się Droga Krzyżowa z kościoła w Żeglcach do kościoła w Leśniówce. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli trud i wzięli udział we wspólnej modlitwie. Umieszczenie poszczególnych stacji drogi krzyżowej na trasie modlitwy, a także rozważania modlitewne stacji przygotowali członkowie Akcji Katolickiej z naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg zapłać za zorganizowanie, jak co roku, tego spotkania modlitewnego. Serdeczne podziękowania składamy również dla OSP Chorkówka i OSP Żeglce za czuwanie nad bezpieczeństwem ruchu drogowego na trasie drogi krzyżowej.

Dziękuję również K.Skalskiemu i P.Trybusowi za wykonanie zdjęć.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb