Ogłoszenia parafialne 21 maja 2023 r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE                                                    21 maja 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Święty Łukasz w Dziejach Apostolskich zanotował, że Jezus w obecności Apostołów uniósł się w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu. Modlimy się dzisiaj, aby Dobry Bóg „wzbudził w nas pragnienie nieba, gdzie Chrystus, jako pierwszy z ludzi, przebywa z Bogiem” . 

2. Codziennie przygotowujemy się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego przez nowennę, którą odmawiamy po litaniach

3. W najbliższą niedzielę, 28 maja przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres Wielkanocy.

4. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o 700 i o 1800. W Leśniówce w środę o godz. 1530. Nabożeństwa majowe o 1845.

4.W piętek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy tego dnia o naszych mamach.  Będziemy modlić się za wszystkie mamy, żyjącym wypraszać Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego.

5. Bóg zapłać za sprzątanie i dekorację kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Krauz Beata, Biedka Bożena, Kulasik Agnieszka, Glazar Marta, Szymbara Anna.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy wiernego trwania przy Chrystusie, doświadczenia mocy Boga w codziennym życiu oraz niegasnącej nadziei na spotkanie z Bogiem w niebie. 

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb