Ogłoszenia parafialne 7 maja 2023r.

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY                                                                 7 maja 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym. Umocnieni Bożymi darami będziemy wkraczać w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawać świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana. 

2. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy byli zaangażowani w przeżycie wizytacji kanonicznej. Dziękuję rodzicom bierzmowanych, ofiary, który zostały złożone w czasie Mszy św. w procesji z darami (1000 zł) w całości zostaną przekazane na cele misyjne. Bóg zapłać!

3. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia pierwszej komunii św. zapraszamy na spotkanie we wtorek, środę i czwartek po majówce.

W piątek o godz. 1630 odbędzie się I- spowiedź. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1100 dzieci z naszej parafii przystąpią do I – komunii św.

4. W sobotę, 13 maja, w liturgii będziemy wspominać Matkę Bożą Fatimską. Tego dnia przypada rocznicę zamachu na Świętego Jana Pawła II.  Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę do Matki Najświętszej. Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową odbędzie się po Mszy św.

5. Nabożeństwa majowe w naszej świątyni codziennie po Mszy św. o godz. 1800. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby uwielbiać Matkę Zbawiciela śpiewem Litanii loretańskiej.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Wojtowicz Iwona, Szuba Ewa, Bęben Teresa, Bęben Anna, Wójcik Iwona

7. Organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Wyjazd 13 maja (sobota) spod naszego kościoła ok. godz. 830. Zgłoszenia do wtorku w zakrystii

8. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o 700 i o 1800.

W Leśniówce w środę o 1530 w pozostałe dni Nabożeństwo majowe o 1845.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Maryi – Wspomożycielki Wiernych.

10. W tym tygodniu z nasze wspólnoty parafialne do Pana odeszła Eleonora Pękala. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb