Ogłoszenia parafialne 18 czerwca 2023 r.

DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 18 czerwca 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przypada jedenasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. Centrum każdej niedzieli jest Eucharystia, czyli pamiątką męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Te wydarzenia zbawcze przypominają nam o wielkiej miłości Boga do człowieka. Niech ta świadomość towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.

4. Piątek jest dniem zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli i wychowawców na Mszę Świętą w Żeglcach o godz. 800, w czasie której będziemy w sposób szczególny dziękować za trud całorocznej pracy i prosić o Bożą opiekę na czas wakacji.

3. W sobotę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

4. Msze św. w tym tygodniu cały tydzień o 700 i o 1800. W Leśniówce w środę o 1530.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz.800 proszę: Gromek Magdalena, Skowron Barbara, Bularska Anna, Krawczyk Małgorzata, Krawczyk Marta

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów oraz kształtowania własnego serca na wzór Serca Jezusowego.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb