Ogłoszenia parafialne 02.07.2023r.

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2 lipca 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś trzynasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowaliśmy tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.

2. Czwartek, 6 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uświęcenie kapłanów, o nowe powołania oraz z APDC po Mszy św. o godz. 1800.

7 lipca przypada pierwszy piątek miesiąca, msza św. w Leśniówce o 1530, w Żeglcach o 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja oraz możliwość spowiedzi.

3. Msze św. w tym tygodniu, a także w całym okresie wakacyjnym będą sprawowane: poniedziałek, środa i piątek rano o 1800, wtorek, czwartek i sobotę wieczorem o 700, w tym tygodniu ze względu na pierwszy czwartek miesiąca Msza św. o 1800.

4. Bóg zapłać za sprzątanie i strojenie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Kania Maria, Nogal Adam, Wierdak Joanna, Najba Józefa, Kozioł Renata.

5. Jak co roku 9 lipca (w drugą niedzielę)w Sanktuarium Św. Jan z Dukli będzie obchodzony odpust ku czci św. patrona. Coroczna piesza pielgrzymka naszego dekanatu wyrusza o godz. 500 z Kopytowej, 600 – dołączamy w Żeglcach k/kościoła, 600– wyjście Leśniówki, 630 – dołącza Chorkówka na drodze do Bóbrki. 1100 – uroczysta suma odpustowa. Możliwy będzie powrót autobusem. Serdecznie zapraszamy.

6. Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „MAKS” z Chorkówki organizuje wycieczkę do Sanktuarium Świętej Anny na Górze św. Anny i do Opola w dniu 15 07 2023 (sobota). Koszt 270 zł. Zgłoszenia oraz bliższe informacje w Niepublicznym Przedszkolu Misiowo w Chorkówce.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Najświętszej, a wyjeżdżającym na urlopy i wakacje – dobrego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb