Ogłoszenia parafialne 09.07.2023 r.

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 9 lipca 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przypada czternasta niedziela w ciągu roku. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej. Znajdźmy także czas na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę, aby umacniać wieź ze Zbawicielem.

2. W czwartek, 13 lipca, Po Mszy Świętej o godz. 1800 nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby przez ręce Niepokalanej przedstawiać Bogu nasze pokorne prośby.

3. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane poniedziałek i wtorek i sobotę o 700 w pozostałe dni o 1800.

4. Bóg zapłać za sprzątanie i kościoła, w tym tygodniu proszę w sobotę na godz.800 proszę: Buczyńska Barbara, Ziemba Dorota, Lech Barbara, Żurak Teresa, Kurowska Anna.

5. Prenumeratorów tygodnika „Niedziela” proszę o wpłatę 130zł za II kwartał.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i opieki Matki Najświętszej, a korzystającym z wakacyjnego odpoczynku, bezpiecznych urlopów i umocnienia sił fizycznych oraz duchowych.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb