Ogłoszenia parafialne 17 września 2023 r.

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17 września 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Dziś dwudziesta piąta niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się wspólnie, abyśmy zachowując Boże przykazania, zasłużyli na życie wieczne (kolekta mszalna). Niech udział w świętych obrzędach wspomaga nas na drodze wiernego wypełniania Bożego prawa.

2. 17 września, przypada kolejna rocznica zbrojnej napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Módlmy się za wszystkich, którzy zginęli w obronie naszej ojczyzny.

3. Jutro, 18 września, przypada święto Świętego Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, głównego patrona Polski. Naszą modlitwą otaczamy młode pokolenie, aby wzrastało w wierze i bliskości Pana.

4. W czwartek, 21 września, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

5. W sobotę, 23 września, będziemy obchodzili liturgiczne wspomnienie Świętego Ojca Pio. To jeden z największych świętych XX wieku, który był szczególnym narzędziem działania Boga w świecie.

6. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień rano o 700 i wieczorem o 1800. W Leśniówce Msza św. w środę o 1530.

7. Bóg zapłać za sprzątanie i dekorację kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Skalska Alicja, Skalska Bernarda, Pękalska Agnieszka, Kulasik Krystyna, Sobota Urszula.

8. Wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia niech Bóg hojnie obdarza swoją łaską, umacnia w wierze, nadziei i miłości oraz prowadzi światłem swojej prawdy.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb