Ogłoszenia parafialne 15 października 2023 r.

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 15 października 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przypada dwudziesta ósma niedziela zwykła w roku kościelnym. Wspólnie modlimy się, aby nasza wola była zawsze oddana Bogu i abyśmy szczerym sercem służyli Bożemu majestatowi. Niech na tej drodze wspomaga nas doświadczenie bliskości Pana w Eucharystii.

2. Dziś przypada kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Głównym jej zadaniem jest promocja nauczania Jana Pawła II oraz wspieranie edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Dziękujemy za każdy gest życzliwości i wsparcie tej inicjatywy.

3. W środę, 18 października, przypada w liturgii święto Świętego Łukasza Ewangelisty. Będziemy w tym dniu wspierać modlitwą wszystkich pracowników służby zdrowia. Jest to ich święto.

4. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe po mszy św. o 1700. W Leśniówce Msza św. w środę o 1530 i po niej nabożeństwo różańcowe. W pozostałe dni tygodnia różaniec w Leśniówce o 1745.

5. Bóg zapłać za sprzątanie i strojenie kościoła. W tym tygodniu w sobotę na godz. 800 prosimy: Bobusia Małgorzata, Lula Leokadia, Rachwał Janina, Adamczyk Aneta, Żurkiewicz Helena.

6. W czwartek po Nabożeństwie Różańcowym, zapraszamy na krótkie spotkanie dzieci przygotowujące się do I-komunii św.

7. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane: rano o 700 i wieczorem o 1700 .

8. Najbliższa niedziela, 22 października, w Kościele będzie Niedzielą Misyjną. Naszą modlitwą i ofiarami będziemy wspierać wszystkich pracujących na misjach.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wytrwałości w modlitwie oraz ufnego kierowania się Bożym słowem na wszystkich drogach codzienności.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb