Ogłoszenia parafialne 8 października 2023 r.

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 8 października 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś dwudziesta siódma niedziela w ciągu roku kościelnego. We wspólnocie ludu Bożego modlimy się, aby dobry Bóg pobudzał nas swoją łaską do pełnienia dobrych uczynków (kolekta mszalna). Niech udział w Eucharystii będzie dla nas pomocą w wypełnianiu tego zadania.

2. W piątek, 13 października zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, ostatnie w tym roku, aby za pośrednictwem NMP wypraszać potrzebne łaski. Po procesji spotkanie Akcji Katolickiej.

3. W sobotę, 14 października, będziemy obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Wyraźmy naszą wdzięczności wobec nauczycieli, wychowawców i katechetów za trud ich pracy i wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia.

4. Msze św. w tym tygodniu, cały tydzień o 700 i o 1700. W Leśniówce w środę Msza św. o 1530 a po niej nabożeństwo różańcowe, w pozostałe dni różaniec o 1745.

5. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 1700.

6. Bóg zapłać za sprzątanie i strojenie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Wiater Sabina, Tłuściak Edyta, Burzyński Marcin, Knap Magdalena, Pudło Krystyna.

7. Minął III kwartał, prosimy prenumeratorów tygodnika „Niedziela” o wpłatę 130zł.

8. W najbliższą niedzielę, 15 października. Tego dnia będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wzrastania w wierze, światła Ducha Świętego w codziennych wyborach oraz opieki Matki Najświętszej.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb