Ogłoszenia parafialne 12 listopada 2023 r.

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 12 listopada 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś trzydziesta druga niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. W drugą niedzielę listopada od 2009 roku obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą wspieramy dzisiaj chrześcijan na całym świecie, którzy nie mogą swobodnie wyznawać swojej wiary. Z powodu wiary cierpią prześladowanie, a niejednokrotnie także oddają życie. Niech nasza modlitwa wyprasza im wolność w wyznawaniu wiary i wypełnianiu codziennych obowiązków.

2. Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy, aby wspierać modlitwą tych, którzy wypłacają się Bożej sprawiedliwości w czyśćcu.

3. Jutro 13 dzień listopada. Po Mszy św. wieczornej odmówimy wspólnie różaniec, aby za wstawiennictwem NMP wypraszać potrzebne łaski dla naszej parafii, a także dla naszej ojczyzny.

4. Bóg zapłać za sprzątanie i strojenie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Hadała Jadwiga, Praszek Małgorzata, Praszek Edyta, Pikul Anna, Pikul Beata.

5. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o 700 i o 1700, w Leśniówce w środę o 1530.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy wrażliwości na Boże natchnienia, odwagi w dawaniu świadectwa wiary w codziennym życiu oraz opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb