Ogłoszenia parafialne 18 lutego 2024r.

1.Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu oraz ostatni dzień Kwartalnych dni modlitw o ducha pokuty. Niech czas Wielkiego Postu będzie dla każdego z nas czasem zbliżania się do Boga, pracy nad sobą i wrażliwości na potrzeby innych. Kościół w sposób szczególny zaprasza nas do praktykowania modlitwy, postu i jałmużny.

2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy serdecznie na drogę krzyżową w każdy piątek  po Mszy św. o godz. 1700 w Leśniówce w środę po Mszy św. o 1530 , a w niedzielę na Gorzkie Żale.  Niech rozważanie męki Chrystusa będzie dla nas pomocą w przeżywaniu codziennych trudności.

3. Najbliższa niedziela, będzie Niedzielą Ad Gentes – Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zapraszamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji wszystkich pracujących na misjach. 

4. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o 700 i o 1700 , w Leśniówce w środę o1530.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz.800 proszę: Szczur Andrzej, Liwosz Leokadia, Liwosz Grzegorz, Sekuła Halina i Liwosz Elżbieta.

6. Bóg zapłać za ofiarę złożoną w środę popielcową na tacę na pomoc ludności ukraińskiej.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą świętować imieniny, urodziny oraz różne jubileusze,  życzymy obfitości Bożych darów oraz wsłuchiwania się w słowo Boga, które daje prawdziwe życie. 

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Bóg powołał do siebie  Panią Janinę Janik i Panią Marię Leś. Wypraszajmy zmarłym łaskę życia wiecznego: Wieczny odpoczynek racz Im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb