Ogłoszenia parafialne 25 sierpnia 2024 r.

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                                     25 luty 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś druga niedziela Wielkiego Postu, czyli Niedziela Ad Gentes, która jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W wielu miejscach świata ofiarną pracę misyjną podejmują misjonarze duchowni i świeccy. Nie tylko niosą światło Ewangelii, ale także codzienną pomoc. Módlmy się dzisiaj za wszystkich pracujących na misjach, aby doświadczali Bożej pomocy i wsparcia ze strony wspólnoty wierzących.  Polecamy szczególnie s. Noemi i ks. Wojciecha.

2. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 1600.

3. Zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek po mszy św. o godz. 1700. Będziemy kroczyć śladami Zbawiciela i wchodzić w tajemnice Jego męki i śmierci.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych po domach, od godz. 1615 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. W sobotę po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy różaniec w intencji parafii i ojczyzny.

5. W przyszłą niedzielę, odwiedzi nas kleryk z Seminarium w Przemyślu. Składka z tej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszego Przemyskiego Seminarium. Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się po Gorzkich Zalach

6. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i o 1700, w Leśniówce w środę i w piątek o 1530.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Winiarska Beata, Nagłowicz Beata, Szczur Barbara, Harsze Jolanta, Krygowska Katarzyna.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy otwartości na Boże natchnienia i wzrastania w miłości do Bogu i ludzi.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb