Ogłoszenia parafialne 3 marca 2024r.

TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3 marca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Trwamy w okresie pokuty i nawrócenia – dziś przypada już trzecia niedziela Wielkiego Postu. Po raz kolejny słyszymy słowa Zbawiciela: „Nawracajcie się, bliskie jest królestwo niebieskie”. Bóg daje nam czas na wydawanie owoców nawrócenia. Nie marnujmy go.

2. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym o godz. 1600. Niech rozważanie męki Zbawiciela będzie dla nas okazją do wchodzenia w tajemnicę bliskości Pana, powstawania z upadków i dobrych postanowień. Po gorzkich żalach zmiana tajemnic różańcowych.

3. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek po mszy św. o godz.1800.

4. W piątek rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne, które wygłosi Ks. Bogdan Czerwiński proboszcz w Łubienku. W Leśniówce o 1630 Msza św. z nauką rekolekcyjną. O godz. 1800 w Żeglcach Msza św. i po niej Droga Krzyżowa z nauką rekolekcyjną.

5. Sobota, o 1630 w Leśniówce Msza św. z nauką ogólną.

W Żeglcach o godz. 900– Msza św. z nauką rekolekcyjną dla ludzi starszych i chorych. O 1500 – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci i młodzieży. O 1800 – Msza św. z nauką ogólną .

6. W niedzielę porządek niedzielny. Proszę o modlitwę w intencji ks. Rekolekcjonisty, o potrzebne łaski od Ducha Św. i abyśmy jak najlepiej skorzystali z tych rekolekcji, jako wspólnota parafialna.

7. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o godz. 700 i o 1800. Przechodzimy na czas letni!!! W Leśniówce w środę o 1530 oraz w piątek i sobotę o 1630 .

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę po mszy św. o godz. 900 proszę: Szczur Klaudia, Szczur Dominika, Buczyńska Teresa, Pelczar Barbara, Michalczyk Mariola.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy trwania przy Chrystusie i pomnażania Bożych darów oraz wydawania błogosławionych owoców nawrócenia.

10. W sobotę w minionym tygodniu odszedł do Pana Władysław Liwosz z Chorkówki. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb