Ogłoszenia parafialne 12 maja 2024 r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 12 maja 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Święty Łukasz w Dziejach Apostolskich zanotował, że Jezus w obecności Apostołów uniósł się w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu. Modlimy się dzisiaj, aby Dobry Bóg „wzbudził w nas pragnienie nieba, gdzie Chrystus, jako pierwszy z ludzi, przebywa z Bogiem” .

2. Codziennie przygotowujemy się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego przez nowennę, którą odmawiamy po litaniach

3. Jutro 13 dzień maja. Po mszy św. różaniec i procesja Fatimska. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, aby za wstawiennictwem NMP wypraszać łaski potrzebne dla nas samych dla naszej parafii a także dla naszej ojczyzna i całego świata, szczególnie o dar pokoju. Po procesji spotkanie Akcji Katolickiej.

4. W najbliższą niedzielę, 19 maja przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres Wielkanocy.

5. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o 700 i o 1800. W Leśniówce w środę o godz. 1530. W pozostałe dni nabożeństwa majowe w Leśniówce o 1845.

6. W piątek po Nabożeństwie Majowym zapraszamy na spotkanie przed rocznicą I komunii dzieci klas IV.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Lorenc Anna, Liwosz Krystyna, Gorczyca Irena, Michalczyk Renata, Cypara Anna.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy wiernego trwania przy Chrystusie, doświadczenia mocy Boga w codziennym życiu oraz niegasnącej nadziei na spotkanie z Bogiem w niebie.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb