OJCZYZNĘ I NARÓD NASZ, TOBIE MARYJO POLECAMY.

3 maja Kościół w Polsce obchodzi uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej Patronki Polski. Msze święte w intencji Ojczyzny celebrowane są w całej Polsce. W naszej parafii od wielu lat jest sprawowana uroczysta Msza Św. przy kapliczce w Chorkówce. Święto 3 maja wyraża wiarę narodu w szczególną opiekę Bożą, jakiej Polacy doświadczali i doświadczają za pośrednictwem Maryi. Dzień 3 maja to również narodowe Święto Konstytucji 3 Maja.

Dziękujemy mieszkańcom Chorkówki i gościom za udział w Mszy Świętej. Niech Wam Matka Boża towarzyszy i wyprasza u swego Syna wszelkie łaski.

Dziękujemy Kapłanom za odprawienie Mszy Św., Panu Markowi za posługę przy organach i Panu Bogusławowi Packowi za nagłośnienie, a Panu Sołtysowi, Radzie Sołeckiej, OSP Chorkówka i KGW Chorkówka za organizację i przygotowanie.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb