Ogłoszenia parafialne 30 czerwca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 CZERWIEC 2024

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Po sumie w Żeglcach zmiana tajemnic różańcowych. W Leśniówce ze względu na odpust zmiana tajemnic jest przeniesiona na drugą niedzielę miesiąca. Msze św. w Leśniówce w przyszłą niedzielę o godz. 930 i o 1200 – suma odpustowa której będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi Ks. Mariusz Giemza
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Magdziak Monika, Nowak Justyna, Serwa Marzena, Mastej Anna, Nowak Małgorzata.
  3. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane: Poniedziałek, Środa, Piątek i Sobota o godz. 1800, Wtorek i Czwartek o 700. W piątek o 1700 wystawienie Najświętszego sakramentu i adoracja w czasie której można skorzystać z sakramentu pokuty. W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca po Mszy św. o 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy wspólnie różaniec w intencji ojczyzna, parafii i w naszych prywatnych intencjach. W Leśniówce Msza św. w piątek o 1530, przed mszą możliwość spowiedzi.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela
Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb