Ogłoszenia parafialne 9 czerwca 2024

DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 9 czerwca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Dziś przypada dziesiąta niedziela zwykła w roku liturgicznym. Centrum każdej niedzieli jest Eucharystia, czyli pamiątką męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Te wydarzenia zbawcze przypominają nam o wielkiej miłości Boga do człowieka. Niech ta świadomość towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.

2. W czwartek 13 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Po Nabożeństwie spotkanie AK .

3. Msze św. w tym tygodniu cały tydzień o 700 i o 1800. W Leśniówce w środę o 1530 .

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Zajdel Krystyna, Krzywda Elżbieta, Skrzęta Małgorzata, Gruba Magdalena, Rudzińska Bernadeta.

5. Jest organizowana pielgrzymka do Częstochowy w dniu 15 06 2024r. Wyjazd planowany jest w piątek 14 wieczorem, autobusem z placu przy kościele św. Piotra i Jana z Dukli w Krośnie o godz. 2300. Zgłoszenia są przyjmowane do wtorku u pana E Widziszewskiego lub w zakrystii.

6. W lipcu po raz 44 wyrusza z naszej Diecezji Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z tej racji zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania z Krosna z grupą świętego Jana w dniach od 6 do 15 lipca. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy przez ręce Maryi chcą zanieść do Boga swe prośby, troski i podziękowania. Zachęcamy również do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie poprzez powierzenie swoich intencji pielgrzymom wyruszającym na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie i kartkach wyłożonych na stoliku z prasą.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów oraz kształtowania własnego serca na wzór Serca Jezusowego.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb