Ogłoszenia parafialne 7 lipca 2024

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 7 lipca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przypada czternasta niedziela w ciągu roku. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii. Pamiętajmy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej. Znajdźmy także czas na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę, aby umacniać wieź ze Zbawicielem.

2. W sobotę, 13 lipca, po Mszy Świętej o godz. 1800 nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na wspólną modlitwę, aby przez ręce Niepokalanej przedstawiać Bogu nasze pokorne prośby.

3. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane poniedziałek, środa, piątek i sobota o 1800 w wtorek i czwartek o 700.

4. Bóg zapłać za sprzątanie i kościoła, w tym tygodniu proszę w sobotę na godz.800 proszę: Nowak Justyna, Dubis Dorota, Wityńska Beata, Welcer Nina, Glazar Anna.

5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Pana odeszli: Stanisław Gruszka i Paweł Półchłopek data pogrzebu Pawła jeszcze nie jest ustalona. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci.

7. W najbliższą niedzielę odbędzie się piesza pielgrzymka do Dukli do Św. Jana. Jak co roku dołączamy się do grupy z Kopytowej i wspólnie pielgrzymujemy.

8. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za zbiórkę dla Antosia.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i opieki Matki Najświętszej, a korzystającym z wakacyjnego odpoczynku, bezpiecznych urlopów i umocnienia sił fizycznych oraz duchowych.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb