Ogłoszenia parafialne 12 lutego 2023r.

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                12 lutego 2023

1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

2. Jutro 13 lutego, wieczorem po Mszy św. odmówimy wspólnie różaniec , ofiarując go w intencji parafii. Po różańcu spotkanie Akcji Katolickiej.

3. Msze św. w tym tygodniu będą sprawowane cały tydzień o godz. 700 i o 1700 . W Leśniówce w środę o godz. 1530.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, w tym tygodniu w sobotę na godz. 800 proszę: Sajdak Marzena, Bałaban Janina, Bugielska Halina, Bugielska-Mąka Dominika, Dziadosz Maria.

5. W tym tygodniu zmarł pan Zdzisław Burzyński. Niech Bóg przyjmie go do swojej chwały. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.