Koncert kolęd i pastorałek.

W niedzielę 28 stycznia w kościele parafialnym odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru Legato oraz zespołów Indygo i Zazula. Wszystkie te zespoły działają przy Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce. Piękne wykonanie kolęd i pastorałek zachwyciło wszystkich obecnych na koncercie, który był połączony z akcją charytatywną na rzecz Antosia, chłopca potrzebującego pomocy. Dziękujemy organizatorom i wykonawcom, że mogliśmy w naszej parafii Was gościć oraz wszystkim parafianom i gościom, że zechcieli w niedzielne popołudnie przyjść na koncert i równocześnie podzielić się swoją ofiarą na rzecz potrzebującego chłopca.

Dziękujemy Gminie Chorkówka za udostępnienie zdjęć.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb