20-lecie pracy Pana Kościelnego

W niedzielę 11 lutego odbyła się suma w intencji dziękczynnej za 20 lat posługi naszego Pana Kościelnego w kościele parafialnym w Żeglcach. Życzenia i podziękowania składali Panu Franciszkowi ks. prałat Jan, ks. proboszcz Józef, przedstawiciele z miejscowości należących do kościoła w Żeglcach Pan Edward Widziszewski z Chorkówki i Pan Stanisław Sajdak z Żeglec oraz wdzięczni parafianie.

Dziękujemy Panie Franciszku za te dwadzieścia lat codziennej służby, dbanie o oprawę liturgii, sprzątanie, dekorowanie i zajmowanie się wieloma pracami, które często wykraczają ponad Pana obowiązki. Takiego kościelnego życzyłaby sobie niejedna parafia.

Życzymy zdrowia, dobrej formy, opieki Matki Bożej naszej patronki oraz błogosławieństwa Bożego, a także siły i chęci na dalsze lata pracy w naszej parafii, a Pan Bóg niech za to sowicie Panu wynagrodzi.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb